Zwroty i wymiany

Zwrot lub wymiana towaru możliwe są tylko w określonych przypadkach zgodnie z naszym Regulaminem Sklepu.Oferujemy towar indywidualnie projektowany dla Klienta oraz gotowe wzory do wyboru na naszej stronie internetowej.W przypadku projektów własnych, każdy projekt jest wykonywany na indywidualne zamówienie Klienta, a więc jest towarem prefabrykowanym, który nie zostanie wykorzystany w kolejnej sprzedaży. W związku z tym nie ma możliwości, aby skorzystać z prawa do zwrotu lub wymiany zakupionego produktu. Odpowiedni zapis regulaminu mówi o tym, że "Klient nie ma możliwości zwrotu towaru w przypadku, gdy przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wydrukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb."

Zgodnie z art. 38 ust. 3 ustawy o prawach konsumenta, jest to sytuacja, która uniemożliwia konsumentowi skorzystanie z prawa odstąpienia od umowy zawartej na odległość. W przypadku zamówienia gotowego etui, Klient ma możliwość zwrotu towaru zgodnie z przepisami polskiego prawa konsumenckiego.

W sytuacji zamówienia jednego etui bez nadruku oraz jednego indywidualnie zaprojektowanego, istnieje możliwość zwrotu, bądź wymiany jedynie etui niezadrukowanego.